ul. Skalista 8 43-370 Szyczyrk
(033) 811 62 41, +48 604 909 825
Konferencje i Szkolenia

20171211_164020Klimatyczne pomieszczenia, kameralna sala konferencyjna z kominkiem, mnóstwo otwartej przestrzeni i dogodna lokalizacja – to tylko niektóre z atutów ośrodka konferencyjnego w Szczyrku. Hotel Rancho to miejsce, w którym firmy regularnie organizują szkolenia, spotkania biznesowe oraz eventy.

Posiadamy szeroką ofertę dla koordynatorów tego typu wydarzeń. 45 miejsc noclegowych, pełne wyposażenia gastronomiczne i bardzo przystępne ceny dla grup zorganizowanych. Ponadto hotel położony jest w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu goście w każdej chwili mogą korzystać ze wszystkich atrakcji, w które obfituje Szczyrk i cały Beskid Żywiecki. Wyjazdy służbowe i delegacje w naszym pensjonacie to niezapomniane przeżycie.

W przytulnej sali kominkowej każde spotkanie, czy wielogodzinne szkolenia upłyną szybko i przyjemnie. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia podstawowych akcesoriów takich jak rzutnik, ekran i flipchart, a dzięki dobrej akustyce pomieszczenia wykładowca nie będzie musiał nadwyrężać strun głosowych. Ponadto na terenie obiektu każdy uczestnik ma dostęp do darmowego Wi-Fi. W razie potrzeby spotkanie można przenieść do karczmy, a nawet na zewnątrz do ogrodu, by uczestnicy mogli brać udział w spotkaniu na świeżym powietrzu. W trakcie szkolenia zapewniamy serwis kawowy z przekąskami

Po zakończonej konferencji lub szkoleniu, zachęcamy do korzystania z wszystkich udogodnień znajdujących się na terenie hotelu Rancho. Zapraszamy na huczne biesiady w karczmie oraz zimowe i letnie kuligi z pochodniami. Na życzenie gości umożliwiamy wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego, a spragnionym wrażeń proponujemy ekstremalne przejażdżki quadami oraz paintball.

W ośrodku wypoczynkowym Rancho w Szczyrku, zwykłe, nudne konferencje czy firmowe szkolenia, zmienią się w najlepszy firmowy wyjazd integracyjny, który zostanie w pamięci uczestników na długo.

Hotel Rancho Szczyrk zaprasza!