ul. Skalista 8 43-370 Szyczyrk
(033) 811 62 41, +48 604 909 825
Imprezy Okolicznościowe

karczma 1Hotel Rancho w Szczyrku to doskonałe miejsce na organizację kameralnych przyjęć weselnych, poprawin, chrzcin, komunii, jubileuszy i pozostałych wydarzeń. Zapewniamy wyśmienitą regionalną kuchnię domową, muzykę i przyjazną, rodzinną atmosferę. Zapraszamy na imprezy okolicznościowe w Szczyrku w ośrodku wypoczynkowym Rancho.

Umożliwiamy organizację zarówno niewielkich rodzinnych przyjęć, jak i większych do 30 uczestników. Do dyspozycji gości oddajemy niezwykle klimatyczną, drewnianą karczmę góralską z dużym kominkiem. Latem, przy ładnej pogodzie istnieje możliwość organizacji imprezy plenerowej w ogrodzie z ogniskiem lub grillem. Zapewniamy stoły, krzesła i parasole.

Przygotowaliśmy specjalne menu z różnorodnym wyborem dań, przekąsek i przystawek, a także napojów i deserów. Oferujemy również specjalne zamówienia – na życzenie przygotujemy indywidualne menu. Jeśli któryś z gości jest wegetarianinem lub posiada specjalistyczną dietę, postaramy się przygotować takie dania, aby nikt nie został pominięty. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby menu było zróżnicowane a posiłki smaczne.

Nieodłączną częścią dobrej zabawy jest oczywiście muzyka. Tutaj możemy zaproponować regionalną kapelę góralską lub zabawę z profesjonalnym DJ-em. Pomieszczenia są wyposażone w gotowe nagłośnienie. W sali jest miejsce zarówno dla tej części, która będzie chciała potańczyć, jak i dla tych, którzy wolą spędzać czas przy stole albo na towarzyskich rozmowach w nieco spokojniejszej atmosferze np. na zewnątrz budynku.

Hotel Rancho dysponuje 40 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Budynek jest nieco oddalony od karczmy, dlatego goście, którzy wcześniej postanowią położyć się spać, będą mogli wypocząć w ciszy i spokoju.

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Rancho w Szczyrku to wymarzone miejsce na organizację jedno- lub kilkudniowych imprez okolicznościowych. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, wiele atrakcji i mnóstwo dobrych wspomnień, które pozostaną cenną pamiątką na długo!