ul. Skalista 8 43-370 Szyczyrk
(033) 811 62 41, +48 604 909 825
Imprezy Integracyjne

karczmaRancho – ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Szczyrku w pobliżu Bielska-Białej, posiada bogatą ofertę dla firm, szkół i organizacji, poszukujących miejsca na niezapomnianą imprezę integracyjną. Zapraszamy na eventy firmowe, spotkania pracownicze, zielone szkoły, zimowiska, kolonie, obozy sportowe i wyjazdy studenckie. Obiekt spełnia wszystkie niezbędne wymagania prawne do przyjmowania dzieci i młodzieży. Gwarantujemy mile spędzony czas w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na terenie Beskidu Żywieckiego.

Hotel posiada 45 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy- lub czteroosobowych, w których goście mogą w ciszy i spokoju odpocząć po dniu pełnym wrażeń. W pobliskiej karczmie odbywają się zabawy, przy akompaniamencie prawdziwej góralskiej kapeli. Przy suto zastawionych stołach, pełnych regionalnych dań, goście mogą bawić się do białego rana. Natomiast latem zapraszamy na ognisko i grillowanie!

Organizujemy letnie i zimowe kuligi z pochodniami, a także zapewniamy ekstremalne rozrywki jak przejażdżki quadami oraz paintball. Na życzenia gości umożliwiamy wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego. 

Serdecznie zachęcamy do zwiedzania naszego pięknego miasta. Hotel Rancho w Szczyrku położony jest w spokojnej dzielnicy z dala od ruchliwych ulic, ale jednocześnie blisko do centrum i turystycznych atrakcji. W okolicy obiektu znajduje się wiele sklepów z pamiątkami, a także ośrodki rekreacyjno-sportowe i spa. Zimą koniecznie trzeba skorzystać z okazji i wybrać się na narty w Szczyrku, a latem na piesze wędrówki górskie po szczytach Beskidu Żywieckiego.

To wszystko sprawia, że Szczyrk jest doskonałym miejscem na różnego rodzaju imprezy integracyjne, a hotel Rancho stanowi nie tylko bazę noclegową i wypadową na wycieczki, ale przede wszystkim to miejsce, w którym nasi goście będą się doskonale bawić!

Noclegi w Szczyrku? Imprezy integracyjne? Mnóstwo atrakcji? – Tak! Tylko w ośrodku wypoczynkowym Rancho! Dla grup zorganizowanych przewidujemy korzystne zniżki i dodatkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy!